ELULINE,  TERVIS & TRENN

Võta end kokku!

Kuidas asjad tegelikult on?

Alati pole kõik nii ilus ,kena ja lilleline.On ka päevi, kus mõtled, fuck it, ma ei viitsi , ei taha , ei suuda. Jep – nii ongi.
Nimelt kui ma leian, alati selle energia , et teha trenni, siis no deem, täna ei olnud see päev.Hommikul ärgates mõtlesin, et tavai värvin paar plaati ära ennem kui lähen trenni.Siis avastain, et deem värv on otsas. No okei, lähen siiis teen selle jalapäeva ära, aga ops tärgatas siis mõte, et hoopis võiks ju leida vanade piltide seast pilte, mis oleks vaja ilmutamisse saata.


Kas tuleb tuttav ette?


Okei, need ka tehtud, mis järgmiseks?Aga saate aru, see tunne, kui sa ei tee seda mida peaks on ikka mega kehv.Panin trenni asjad kokku ja ajasin end trenni.Terve tee sisetades, kadri – sa teed ju seda, mis teeb sind õnnelikuks, sa tegelt naudid seda. Panin siis parimad palad kõrva mängima ja no hakkas see trenn pihta, esimesed kaks harjutust olid turbo head ja läbi võtvad, aga no mine tee kükki ja mõtle, et sa ei jää kangi alla. Ma pole elusees end nii kaua kogunud kui täna. Ma reaalselt istusin ja mõtlesin, mida kuradit ma siin trennis täna teen, ma nagu ei taha siin üldse olla. Teine pool mu sees: ‘Tavai, tee ära, see on sinu eesmärgi nimel’. No siis võtsin end taaskord kokku ja tegin järgmise seeria.


Ütleme nii, et kui trenni tehtud sain, oli fantastiliselt hea tunne, aga kogu see võitlemine endaga seal olles,no julm. Aga olgem ausad kui tahad midagi saavutada, või teha enda jaoks siis teed seda olenemata sellest, kas sa see hetk tunned, et oh võiks või ei tunne end sugugi hästi.
Ja uskuge mind, nii tulevadki tulemused – peavad lihtsalt ju tulema.
See elu ongi pidevalt endaga võistlemine.


Päeva mõte:

Laiskus võib tunduda ahvatlev, aga töö annab rahulolu!’

One Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga