ELULINE,  TERVIS & TRENN

Vau, Vau, Vau, olen sõnatu!

Vau, vau,vau! Pärast esimest aastat osalust Eesti blogiauhindade valimisel on mulle jäänud vaid head noodid. Noh, kui välja arvata see, kui õelad paljud on ja enda arvates (salaja) kedagi taga ihkavad rääkida, kurb. Aga no seda on igal pool ja sellest peab oskama mööda vaadata.

Kui hakati võitjaid välja kuulutama ja Ženja Fokin alustas lauset laval, et ka teda inspireerib see naine, siis lõi mul kohe lambi põlema, et ju saan aasta tulija tiitli mina. Ja nii see juhtuski. Siiras rõõm ja tänulikkus mu sees oli nii suur, et lavale jõudes olin ma korralikult oma keele alla neelanud ja pisaragi silma saanud. ““Kust leiad selle jõu?” küsis Ženja kohe, kui tema juurde jõudsin. Ausalt öeldes ma olin tol hetkel päris šokis ja laused, mis mu suust kostusid, olid pigem mõnesõnalised. Kuid praegu, kui sellele mõelda, siis tegelikult leiangi jõu alati vaid enda seest, motiveerides ennast tegema seda, mis teeb mind õnnelikuks. Ühtlasi on tohutult palju siiraid inimesi, kes mulle kaasa elavad ja kirjutavad-tunnustavad. Mõni neist tuleb isegi tänaval juurde ja teeb minuga juttu. Aitäh-aitäh teile kõigile ja suur rõõm on teada, et ma inspireerin paljusid, seda enam soovin teiega oma lugu jagada.

Meik ja soeng Mädleen Mustonen

 

Aga tulles õhtu juurde tagasi, siis minu ümber oli mega palju kenasid inimesi, kes olid endaga väga palju vaeva näinud ja särasid seal kaunilt.

 

Korralduse koha pealt ei ole mul ühtegi halba sõna öelda. Sööki-jooki oli palju, kellelgil puudust polnud, isegi nendel, kes VIP-lauda ei tellinud. See oli korraldajatest väga ilus žest. Auhinnad olid minu arvates väga lahedad ja andsid  motivatsiooni juurde, et teinekord isegi veel rohkem pingutada.

 

Aasta uustulija auhinnaks oli aasta jagu Linea Natura juuksehooldustooteid. Olen üsna põnevil kohe, sest pole neid tooteid varem kasutanud, aga olen kuulnud palju kiidusõnu nende kohta.

 

Muidugi veel suurem üllatus oli minu jaoks see, et valiti veel välja õhtu stiilseim. No olgem ausad, seal oli väga palju ilusaid ja põneva stiiliga inimesi. Aga kui hõigati minu nime, olin ma küll väga üllatunud, et vau, kas tõesti? Siiras rõõm on tõdeda seda, et pannakse tähele, et tegelikult lihtsuses peitubki võlu, anna vaid aksessuaaride, soengu ja meigiga natuke juurde ning ongi ideaalne komplekt koos. Seega aitäh Ženja ja Leanika Järve selle meeldiva tunnustuse eest.

Auhinnaks oli fotosessioon. Minu juuksed teeb korda Anett Laisaar, näo lööb särama meikar Diana Aru, pilte teeb fotograaf Kristi Kullerkupp. Ühtlasi sain kaasa koti Essence’ilt ja pesumaailm.ee-st saan valida omale uue kihvti pesu. Ning Epicentervõimaldab mulle eriti eksklusiivse pildistamiskoha. Kui järgmine päev hakkasin sellesse kingitusse süüvima, sain täieliku vau-efekti, et uskumatu, kui palju asju. Ja ütleme, nii et photoshoot, no see on minu puhul ikka nagu rusikas silmaauku. Super!

Tänan siiralt Marileenu ja tema abilisi ning sponsoreid, kes panid blogiauhindade jagamisele oma õla alla. Sellist üritust ei ole just lihtne kokku panna. Kui palju unetundide kadu, ohtralt äraütlemisi ja eksprompt plaanimuutusi oli vaja sekundipealt ümber mängida. Aga kõigest hoolimata kukkus “EBA2017” väga hästi välja ja ma leian, et autasu tuleb anda hoopis Marileenule! Super töö kullake!

 

Tänan südamest teid kõiki, kellele olen silma jäänud ja kes minu poolt oma armsa hääle andsid. Siit saab vaid paremaks minna. Kniks teile!

3 kommentaari

 • M

  Kuna see on sinu kõige värskem postitus siis küsin siin. Millised sümptomid sul täpsemalt avaldusid? Ma sain nahaarstile vastuvõtu aja alles augusti lõpus. 3aastat tagasi tekkisid kõhule kaks sünnimärki, mis on nüüdseks väga tumedaks muutunud ja nahapinnast kõrgemad. Lisaks veel on lisandunud seedeprobleemid ja alaseljavalu…mul pole neid asju kunagi varem olnud. Söön ja teen trenni nii nagu varem…..ma olen nii nii mures 🙁

  • Kadri-Ly

   Ma soovitan sul võtta aeg, mitte haigekassa siseselt vaid haigekassa väline aeg, siis saad aja väga kiiresti omale, küll aga visiiditasu vaid 36.-, ma leian, et antud olukorras on see parim variant 🙂
   Ega ei oskagi öelda oma süptomeid nii, pigem oli mul viimased pool aastat varbaküüs mis alatasa sisse kasvas ja põletikuliseks läks ja peale operatsiooni päeva pealt korda sai ja seda siiani on. Väsimus oli meeletu , aga see võis ka olla lisaks haiguse väsimusele veel vähesed unetunnid. Kaalulangus oli kõige viimasem nähtus pigem. Aga sünnimärk tekkis pisikesest nõelatäpi suurusest ja kasvas ka väikse sõrme suuruseks ja nahast kõrgemaks. See sünnimärk mis nüüd hiljuti ära lõigati oli terve elu minuga kaasas olnud, aga ta läks kärnaliseks. Aga ma usun, et sul on kõik korras ja loodan südamest. Ise tasub olla vaid positiivne ja mõelda häid mõtteid, küll siis on ka kõik hästi 🙂
   Jõudu ja jaksu sulle!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga