ELULINE

Uusarendused mis köidavad

Mind on viimasel ajal hakanud paeluma just uusarendused.

Sõidan iga päev Natura Pargist mööda, ükspäev aga otsustasin sisse piiluda ja oma silmaga neid kortereid vaadata.

Mulle meeldib, et Natura Park saab rohkem kui tuhandele inimesele olema turvaline ja energiasäästlik kodu roheluse keskel. Sinna soovitakse luua ühtehoidev kogukond, kuhu on oodatud nii hubasust otsivad noorpered kui ka loodust väärtustavad vanemad inimesed. Rajatakse soodne keskkond lapse kasvatamiseks, tervislikuks eluviisiks ning ühistegevusteks. Jah, just tervislik eluviis on see, mis mind enim kütkestab.

Ukse eest algavad mitu spordi- ja terviserada, et saaksid end värskes õhus vormis hoida ja linnulaulu kuulata. Ja no olgem ausad, ega ka spordisaalid sealt kaugel pole, kiviga visata on Arigato, Artic Sport ja MyFitness.

Lastega perede jaoks on muidugi suurim pluss see, et kodu kõrvale  on tekkimas täiesti enda lasteaed. Jah, just, see on mugavus. Ärkad hommikul, tõmbad või ainult dressika peale ja viid supsti lapse üle tee lasteaeda. Kui mugav ja hea.

Ja veelgi parem uudis on see, et kohe-kohe tulevad müüki Kotermaa ja Tagala tänava kodud. Loe lähemalt www.naturapark.ee.

Seega, kellel ei ole veel seda päris oma kodu ja on rohkem korteri-inimene, siis siiralt minge vaatama, sest korterid on linna lähedal, roheluses ja, pange tähele, B-energiaklassi madalate küttekuludega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga