ELULINE

Tähelepanu äravõtmine on väga valus

Päevadest saavad nädalad, nädalatest kuud ja kuudest aastad, nii see aeg meil käest kaob.

Nimelt olen mõlgutanud mõtteid viimasel ajal armastusest.
Jah, mis see siis õigupoolést on?
Paljud ihkavad armastust. Armastus väidetavalt pidi olema igavene.Aga teinekord saab see otsa? Kuidas nii? Kuidas ta siis algas ja lõppes? Igavene pidi ju olema. Mina leian, et näiteks kirge me tunneme vaid mõne inimese vastu, aga armastada võime me paljusid.
No sa armastad ju oma meest, oma ema, sõbrannasi.
No ja tähelepanu on ju kõige olulisem , mida vajatakse. See on kõik mida soovib naine mehelt , mees naiselt, laps emalt, ema lapselt, lemmikloom oma inimeselt.
No mõelge, kui laps ei saa teie tähelepanu, mis ta siis tegema hakkab?
Hakkab vastupidi tegutsema, karjudes tähelepanu võitma, rumalusi tegema – tagurpidi metoodika.Kas see on õige?
Tähelepanu äravõtmine on väga valus. See on valus kui võetakse ära tähelepanud, on see siis ema või isa oma. Meie pisikesed lapsed vajavad seda. Samuti on ka suhtes see oluline,
Ja teate mis, ma olen mõistnud seda, et kõige parem tervendaja ongi tähelepanu. Ainuüksi kehale tähelepanu pööramine – vaatamine, silitamine ja masseerimine tervendab keha.
Kas pole loogiline? Kui tülitsetakse, siis ei suudeta pahasena hoida teineteisega silmsidet ega muul pole teineteisele tähelepanu pöörata.
Ja samas me alati pöörame tähelepanu vaid sellele mis on halb ja mida me ei taha. Minul on küll vähemalt nii. Aga tegelikult sa kutsud seda oma ellu. Nii pole õige.
Kassile tehakse triljoneid paisi tema elu jooksul, aga mitte keegi ei muretse, et ta oleks liiga palju paisi saanud. Aga väidetavalt on last võimalik kallistuste ja musidega ära hellitada või oma elukaaslast. Vale puha. Kui me ,aga käituksime oma lähedastega samamoodi nagu lemmikloomadega , siis oleks maailma hoopis kauneim paik. Kas pole nii, et kui koju tuled, teed esimese asjana oma kaasile pai, kes on sind uksele tervitama tulnud? Meil on küll nii.
Seega ärge lükake eemale neid kalleid inimesi, lähedusest ei saa kellegil kunagi olla palju.
Kes meist ei sooviks saada lähedust. Kõik me soovime.
Minu meelest on kõige õigem olla just see inimene nagu sa oled , just praegu, näita , et sa hoolid.

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga