ELULINE,  KODU

Sool & leib

Mis on kodu?

 

Kodu lõhn on eriline , kodu värv ja maik.

Kodu, see ei ole koda, millel aken-uks.

Juhan Viiding

 

Nimelt saime meie oma kauni kodu valmis ja oleme juba kolm soolaleivapidugi pidanud. Kõik need kolm pidu on olnud täis rohkeid emotsioone ja kiitvaid sõnu. Aga eks ikka kõige tähtsam on see, et meile endile meeldib ja kodutunne on olemas, mis peakski ühes kodus olema.

Üldjuhul teen ma kõik toidud nii endale kui külalistele ise, kuid seekord läksin esimese soolaleivapeoga natukene teist teed. Leidsin sellise vahva koha nagu FoodTrip käsitöösuupisted, kelle hõrgutised valmivad vaid Eesti toorainest.

Kui aus olla, siis tegelikult hoidsin nende tegemistel juba väga pikalt silma peal ja mõtlesin, et kindlasti, kui teeme oma peo, siis telliks just sealt. Ja nii läkski.

Kuller oli siiski liiga agar ja tõi kokkulepitud ajast tunnikene veelgi varem toidud kohale, vedas, et ma kodus olin. Nüüd aga asjast. Meie lauda katsid seemneleivad ürdi-fetakreemiga, seemneleivad suitsusingikreemiga, lavašikorvid forelliga, lavašikorvid Itaalia singiga ja kinoa-kuskussi salatid.

Peale FoodTrip’st tellitud suupistete tegin veel kalamarjasaiu, suitsukanakreemi, ahjukala ja salatit, seega nendest suupistetest jagus meile väga hästi.

Kuna suitsusingikreemiga leivad viisid kõikidel keele alla, siis järgmistel pidudel üritasin veidikene neid järele teha, aga olgem ausad, pisut sarnased küll tulid, aga FoodTripi suupistele jäin ikka kõvasti alla.

 

 

Seejuures soovitan siiralt sinulgi FoodTripi suupisteid proovida. Hinnaklass on taskukohane, eriti nüüd, kui kood kadrily20 annab sulle veel 20% soodustust. Ühtlasi meeldib mulle selle ettevõtte juures, et neil on hinnakirjas ära märgitud, mida miski toit sisaldab. Minu sõprusringkonnas on alati keegi, kes ei tarbi gluteeni, kes laktoosi – see ju tänapäeval väga tavaline.

FoodTripist leiad igale maitsele alati midagi ja ei peagi ise suurt pead vaevama, et mida küll kokata, vaid on lihtsamaidki lahendusi.

Telli, maksa, lase kuller sisse ning serveeri. Ja pidu võibki alata!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga