TERVIS & TRENN

Sinu õnn oleneb su mõtete kvaliteedist..

 

Pole oluline, mida sa elus praegu läbi elad, usu – see kõik on hea ja toimub sinu hüvanguks. See ei pruugi küll tunduda tore aga on just see, mida pead õppima , et võiksid kujuneda selliseks inimeseks, kelleks oled loodud. Kõik, mis su elus toimub, on täiuslikult korraldatud, et innustada su maksimaalset arengut inimesena ja tuua sind oma tõelise väe juurde. 

Tõenäoliselt on sulle öeldud, et sa ei muretseks nii palju, võtaksid ennast kokku ja õpiksid nautima sind ümbritsevate inimestega samu asju. Võibolla oled sa proovinud end muuta vastamaks teiste ootustele. Kui see on nii, tuleb sul õppida endast lugu pidama sellisena nagu sa oled. Sa ei pruugi olla nii produktiivne ja tõhus kui teised, ent tõenäoliselt on see, mida sa teed väga kvaliteetne. Sa võid jõuda vähem, kuid see-eest lähened asjale sügavuti.

Mitmeid aastaid võrdlesin end teistega ja tundsin, et ma pole kunagi piisavalt hea ning ma häbenesin seda. Ma olen pidanud nägema enda kallal palju vaeva, et õppida keskenduma sellele, mis on minus varus, mitte sellele, mida ma teha ei suuda. Kunagi olid mul näiteks keskendumisraskused. Kui keegi minuga rääkis või kui oli vaja teha üks asi lõpuni, leidsin ma ikka kümme muud asja, millega samaaegselt oli vaja tegeleda või mõtteid, mida mõelda. Tänaseks oskan  ja suudan keskenduda ja olen selle üle ääretult tänulik. See on mu elu teinud ja toob mind lähemale ka teistele.

Me kõik suudaksime palju rohkem teha kui me vaid tõeliselt tahaksime. Pigem on nii, et inimene jääb kinni soovi taha viia ellu teatud asju.

Aga võibolla ei mõtlegi paljud selle üle, mida nad tegelikult tahaksid. Paljud ei julge teha nii nagu sooviksid, vaid teevad nagu naaber, sõbranna või prominendid Instagrammis. Sellest on nii kahju! Julge teha seda, mis näib just sulle õige. Sa ise vastutad oma õnne eest.

Aga oma unistusi tuleb täita ja ma ise tunnen, et olen täna nendele sammukene lähemal kui eile. Nimelt oli mul pühapäeval elu esimene poseerimistund. Ma olin mitu kuud nii põnevil ega suutnud ära oodata, millal ometi see päev kätte jõuab.

Kõrgetel kontsadel ja peaaegu alasti kaamera ees olemine ei ole vist kellelegi meeldiv tunne, kuid võin öelda, et oma hirmudest üle saamiseks oli see tubli sammuke edasi.

Teadsin juba alguses, et poseerimine saab olema kõige raskem osa kogu bikini fitnessi juures. Paljud võivad ehk arvavata, et mis seal siis ära ei ole – lihtsalt seista ja poose teha? Teate, mu keha oli rohkem läbi, kui mõnest väga tugevast jõutrennist. Kõndides või poose võttes pead pidevalt mõtlema, kas puusad on taha viidud, nägu naerul ning milliseid lihasgruppe parasjagu pingutama peab. Teate, see oli nii kuramuse raske, et naerma ajas. Millesse ma küll ma end seganud olen? Õnneks oli see alles esimene kord ja harjutamine teeb meistriks.

 

dsc_0319

One Comment

  • liis

    Oled väga tubli Kadri, imetlen sind väga. Ise olen tükk aega juba maadelnud depressiooniga ja ärevushäirega mis said alguse pillide võtmisest. Üritan kuidagi oma päevadega toime tulla, aga sinu jutt on meeletult inspireeriv ja jõudu andev. Olen ka selline kes peab kõiki endast paremaks, tahaksin just kellegi moodi olla, sama ilus, sama andekas, aga milleks? Tegelikult peaksin ju leidma just sellise tee kuhu ma ise jõuda tahan ja milline ma ise välja näha tahan. Samuti ei suuda ma keskenduda ühele asjale, pidevalt mõte uitab ja sada tegemist korraga käigus. Ehk leian ka mina selle tee ja päike tuleb jälle pilvede tagant välja.

    Päikest sulle Kadri!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga