TERVIS & TRENN

Ravi on läbi aga …

Rõõmusõnumid ja sõnumid, mis on pigem, et oeh, miks nii kaua…

Vahepeal sai mu ravi otsa. Juba tõesti kuus nädalat pole ma pidanud end süstima – hurraaa! Kuigi ühe aasta ja kuue kuu asemel sain ravi 1,3 aastat, loodan siiralt ja südamest, et sellest oli kasu. Pärast kompuutris käimist sain arstilt kõne, et näidud on korras ja uus kontroll on alles aasta lõpus või aasta alguses. Kui küsisin väga rõõmsal häälel, et jess, kas nüüd ma olen terveks tunnistatud, siis seda, mida ma lootsin sealt kuulda, ei tulnud. Vastus oli vaid, et raske öelda, sest kriitiline aeg on viis aastat. Oeh, viis aastat, see tundub ju lausa igavikuna, mõelge ise, ma olen siis 31aastane ja siis on ehk lootust sellest täielikult pääseda, tunda end tervena. Praegu veel kahjuks nii lihtsalt ei lähe.

Pean elama stressivaba elu, tegema seda, mis silma särama paneb, puhkama ja olema õnnelik.
Seega, mis siis ikka, elame edasi ja loodan südamest, et tervisega seoses ei ole enam tagasilööke, olenemata sellest ,et 5 on kriitiline.

2 kommentaari

  • regiina

    Sellega on nii, et iga aastaga läheb risk järjest väiksemaks ehk et viie aasta pärast võid juba kergemalt hingata. Eks esimesed aastad on väga rasked, just emotsionaalses mõttes. Minul saab viis aastat suvel täis 🙂 Edu Sulle 🙂 Nägin Sind Spartas poseerimist harjutamas- tubli oled 🙂 Edu laval ka ja muidugi tervist

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga