TERVIS & TRENN

Olen normaalne ja söön kõike – ei usu? Tsekka siia

Paljud arvavad, et sportlased või nt kulturismiga/spordiga tegelevad inimesed söövad vaid tervislikult. Ei mingit magusat, valget suhkrut, frititud sööke, burgereid, pitsasid jms jama.

No tegelikult see ei vasta tõele. Igal inimesel on oma kalorsus, mida peab täitma. Ei ole nii, et me vaid sööme porgandit, kana ja brokolit. Kui saame oma menüüsse mahutatud mõne magusa ampsu, nt šokolaadi hommikuse pudru peale või siis burgeri, on kõik igati okei.

Ma leian ja tunnen, et kui olla dieedil, siis pärast võistlusi ongi suurim ahvatlus midagi magusat hamba alla panna või siis üks mõnus burgeri, pasta vms nahka pista, ilma et midagi peaks track´ima.

Tellisin hiljaaegu toitu sellisest kohast nagu crispy.ee ja no vahel on toidud, mida ise ei tee, eriti n-ö rämpstoit, nagu paljud seda nimetavad, sest enamik asju on käinud läbi fritüürist, meeletult head. Aga noh, üks-kaks korda aastas sööd ja isu on täis. Tervislikuma poole pealt võtsin Crispyst kanavrapi krevettidega, mis oli väga hea ja värske just oma salati rohkuse poolest, ent maitset oleks pidanud ehk rohkem olema ja no soola võiks minu jaoks alati rohkem olla ja eriti dieedi ajal, kus mu hommikupudru sisse läheb 3–4 kuhjaga teelusikatäit soola. Seega ma ei imesta, et teiste jaoks oli maitset küll ja küll, see ju üksnes minu arvamus.

Aga juustupallid, kanatiivad, krevetid taignas ja palju muud olid täpselt sellised nagu ma ette kujutasin.

 

Kui teinekord soovite natukene rahulikumalt võtta ja õhtut nautida nii, et ei peaks stressama ja pool päeva köögis veetma, on toidu tellimine väga hea idee just crispy.ee ‘st kõlab nagu see reklaam rde.ee , aga päris ausalt, tasub proovida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga