ELULINE,  TERVIS & TRENN

Naised – mehed, miks te olete nii räpased?

Ma ei tea, kas vaid mina mõtlen nii. Aga igal juhul trennis on mega mõnus käia ja kui seal inimesed higistavad, on see normaalne ja tavaline nähtus. Masinad saab ju vajaliku lapi ja ainega kenasti puhtaks teha, iseasi on muidugi, kui paljud seda ka teevad. Mina teen.

 

Kuid tegelikult häirib mind rohkem või õigemini paneb mõtlema naiste tualettide seisukord. Tahaksin seal KAHE KÄEGA peast kinni hoida ja raputada, et APPI, naised, kas te kodus ka oma poti selliseks jätate? Naine on muidu ilus, hoolitsetud, meigitud, hästi lõhnastatud, aga kui kasutab WCd, siis unustab ära, et seda peab ka korras hoidma. Päris räige on astuda tualetti ja näha WC-potti täiesti täis roojatuna. Sama targalt alati ei õnnestu sealt välja roomata, sest järjekord on ukse taga ja siis istungi seal Sparta tualetis, et enne kellegi teise tegemata töö puhtaks teha. See paneb mind ikka ja jälle ahhetama. Oleks see siis nii, et okei, ükskord, aga see on iga päev, kui ma trenni lähen, tahes-tahtmata on seal sama olukord. Jube õõvastav tunne.

 

Ja need spordisaalide ühistualetid, mis on nii-öelda nii meestele kui naistele kasutamiseks, on ikka täiesti roppused. Mehed ei oska samuti korda kahjuks vist hoida ja on näha, et nad ei vaevu isegi prilllauda ülesse tõstma, kui soovivad seistes kuseda. See on jälk, kas te kodus ka jätate selle alla? Või kui lasete mööda, et ah savi, las olla? Miks peab väljas olema lohakam kui oma kodus? Ma ei saa lihtsalt sellest aru ja ei hakkagi kunagi saama kahjuks.

 

Minu jaoks oleks ikka äärmiselt piinlik, kui pärast mind peaks keegi minema ja avastama midagi sealt – ma vajuks vist maa alla, ega suudaks päris pikalt otsa vaadata.

 

Ja kui ma peaksin juhtuma kellegi peale, kes jättis WC-poti mustaks, teate, ma lähen ja ütlen ka talle seda otse näkku ja kui see teda natukenegi mõtlema ei pane, siis no ma ei tea.

6 kommentaari

 • Kristhel

  Olen käinud mitme meesterahva kodus (nii üksik kui pereinimene) kelle wc ongi reaalselt sedasi, et kui kuseb, siis mööda ja nii, et wc poti esine on märg. Ja eriti armas kui põrandaplaat/vaip seal ees on ujutatud ning järgmine külaline (loe: mina) seda ei märka ja leian ennast sokkipildi/paljajalu kellegi uriini seest…

  Ma väldin samadel põhjustel avalikke wcsi, sest naised on kohutavalt räpased kollid 🙂

 • Ell

  Täiesti nõus.
  Ma ei saa inimestest aru, kuidas see võimalik on.
  Nii palju kui vähegi suudan, ei kasuta ühikasutatavaid tualette, aga no kahjuks loodus ikka sunnib vahel. Öäk.
  Samas torkas just pähe, et Estonia ooperimajas pole ma mitte kordagi näinud räpast tualettruumi. Ei tea, kas on vedanud kogu aeg või on asi ka inimeste harituses.
  Mul on väga raske uskuda, et ükski mu tuttav vetsu nii jälgiks jätaks, kui spordiklubides on. Ja trennis käime ju kõik 🙂
  Ahjaa, Laagri tennises õnneks siiani ka vaid head kogemused 🙂

 • Helina

  Appi, samad mõtted! Mis mind aga eriti imestama paneb, on naiste tualettides täis lastud prilllauad. Kuidas? Ronitakse neljakäpukil sinna otsa?? Seistakse püsti??! Ma ausalt ei mõista.

 • An

  Sama mõte! Spartas just alati mingi hais ja triibud potis. Kes nende meelest seda jama koristama peab.

 • Nini

  Ma olen näinud igasugu vetse ja ausalt isegi rohkem kardan selliseid, mis näiliselt puhtad.. vbl keegi häbelik on enne mind prill laua yle kainud paberiga ja teget on seal selliseid nähtamatuid rôvedusi et hoia ja keela

 • annika

  Meil töö juures juhtus(b) aegajalt sama. Üks kolleeg siis teeb pilti ja saadab e-mailile. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga