KODU

Mänguline, naiselik ja vahetatav

Olen endalt palju küsinud, mida tähendavad minu jaoks ehted…

 

Kui aus olla, ei kanna ma igast jama, mille all pean eelkõige silmas neid Expressionsi n-ö plastist ehteid või võlts-Swarovskeid.

 

Valin ehteid hingega ja just selliseid, mis minu oleku ju stiiliga kokku lähevad ja mind köidavad. Mind paeluvad just loomulingulised ja mängulised ehted.

On olemas ehted, mida saab omavahel kombineerida, uusi jubinaid osta ja siis täiesti uue toote sellest valmis vorpida. See on lihtsalt nii suurepärane, et olla tõsi.

Mul on nt üks sõrmus ja seal peal on poolvääriskivid, igasugustes värvitoonides, igale maitsele. Sõltuvalt riietusest või meeleolust saan sõrmuse peale valida just selle õige kivikese.

Ei pea olema 20 sõrmust, vaid võib olla 1–3 sõrmust ja mustmiljon kivi, mida sinna otsa saab panna ja vahetada. Mis saaks veel parem olla. 

Qudo Famosa kollektsiooni peamiseks võluks on vahetatavad kivid, mida on võimalik kasutada nii kõrvarõngastel, käevõrudel, sõrmustel kui ka kaelakeedel. Teine peamine Famosa eelis on lõputu disaini ja värvi valik.

Mina olen igaljuhul sellisest mängulisusest nii lummatud, et olen endale juba soetanud kolm sõrmust koos kividega. Imeline kingiidee sünnipäevaks, jõuluks või muuks tähtpäevaks – võib valida mõne kena ehte, kuhu külge saaks riputada kivikesi või hoopis ühe kena kivikese, neid ei ole ühelgi naisel iialgi liiga palju, selles olen kindel.

Seega ütlen ausalt, et kõik, kes tahavad mulle rõõmu teha, siis alati saab osta neid kivikesi. Ja need pole üldse kallid: hinnad algavad 15 eurost… ja teate, kasutades SOODUSKOODI: Kadri15, saate ostukorvilt 15% alla ja siis võib juba öelda, et saate need imeliselt mängulised, kaunid ja lummavad ehted täiesti ilma rahata.

 

Parim aeg hakata ostma kingitusi, tehke rõõmu ka teistele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga