KODU

Kuidas saada omale rohkem vaba aega – mul on lihtne lahendus sellele

Kodu koristamine on minu jaoks üks suur ringi ratast käimine. Kui ühest otsast lõpetan, siis teiselt poolt tuleb juba uuesti otsast peale hakata. Seega n-ö vaba hetke puhkuseks ei ole, sest elu lastega ja veel majas on tegevust alati täis.

Ma olen harjunud ise koristama ja tegutsema, aga pärast tööle naasmist jäi kodus olemise aega järjest vähemaks. Tuli mõte ära proovida koristusteenus, et nt kord kuus käidaks põhilisemad kohad üle. Soovisin just, et koristaja peseks ära seinad, sest lapsed ju ikkagi aelevad mööda neid – hea veel, et nendest üles ei roni (jäljed on küll sellised, nagu nad oleks peaaegu lae all ära käinud). Ja muidugi ahju ja põrandate perfektne puhastus huvitas mind samuti. Ja mis saab olla veel parem, kui lisakas puhtale kodule oleks rohkem vaba aega.

Interneti avarustest koristajat otsides leidsin end lõpuks selliselt lehelt nagu moppi.ee. Minu imestus oli suur, kui nägin, et on võimalik valida täpselt seda, mida tahad. Võib valida vaid siseseintepesu, akende pesu, külmkapi koristuse või mida iganes veel hing ihkab.

Mind panid Moppi kasuks otsustama puhastusvahendid, mida nad kasutavad. Diversy ettevõtte tooteid ei leia jaemüügist + nad on mõelnud ka allergikutele ja selle saab ära märkida, et kodu on vaja koristada just nende toodetega.

Hakkasin siis moppi.ee kodulehelt tärnikesi panema, et soovin seda, seda ja seda ehk siis väga pealiskaudset koristust, n-ö suurpinnad ja ahi. Ja oma üllatuseks avastasin, et koduleht näitab ära mulle orienteeruva ajakulu ja kohe ka hinna, mille saab siis tasuda. Super lahe.

Aga anyway, mina olin tööl, kui koristaja tuli, Hansukene lasi ta sisse ja ega ta suurt juhendama ei pidanud, et kus-mida vaja teha, kuna olin oma tellimuse internetis juba ära vormistanud.

Moppi ei arvesta koristatavat pinda mitte ruutmeetrite, vaid tubade arvu järgi. Meil läks seejuures palju kauem, kui pidi minema – kuna ruumi on ka oluliselt rohkem  ja koristaja tuli teisel päeval veel tagasi, et töö ära lõpetada, sest meie peres lähevad lapsed magama kell 20, siis ei ole mingit kolistamist ja koristamist.

Koristaja oli väga sõbralik ja meeldiv. Töö on põhjalik, aga nukker oli vaadata, et ta pidi oma töövahenditega seilama läbi linna Laagrisse liinibussiga… Seejuures teeksin ettepaneku, et kui ettevõttel on vähegi võimalik, siis leidke koristajale transport, kes toob ja viib ta koos töövahenditega, siis on ka töötajal mugavam. Aga noh, see jälle pelgalt minu arvamus. Lähtuvalt sellest, et mu maja ongi suur ja toad samuti suured, kulus rohkem aega, kui koduleht mainis, aga üldkokkuvõttes jäin ma mega rahule.

Selline võimalus hoiab minu aega kokku, õhtul töölt koju tulles ei pea ma esimese asjana hakkama koristama, vaid saan lastega õppida, mängida ja rahulikult muid tegemisi teha.Ja mis on kurb, et ma ei saanud ennem teha pilte, milline oli.
Ma ei saa öelda ka ,et siin midagi väga katastroofilist oli, aga nüüd lausa kõik läikis. No vaadake näiteks seda kraanikaussi.

Seega kord kuus seinte, põrandate, ahju,köögi ja vannitoa koristus on ideaalne, iga päev nipet-näpet jõuab ju ikka ära teha. Suurfirmana on kindlasti nende töötajad usaldusväärsed, mis on väga tähtis, ja alati saab sama koristaja enda juurde tagasi kutsuda. Aga selleks, et saaksite ka antud koristaja oma külla kutsuda on mul teile tervelt -30% soodustust.
Kasvõi jõulukingiks hea kellegile koju koristaja tellida, seega kasutage sooduskoodi MoppiFriends30 ja saate -30% soodustust, uskuge mind, see on seda väärt!

Soovitan soojalt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga