KODU,  TERVIS & TRENN

Kuidas ma sain ilumessi reklaamnäoks

Esiteks pean ma tänama Mari-Leenu, kes tegi minust loo ja tänu sellele leidis mind ilumessi “Ilu sõnum” toimetaja Katrin Pihela, kes soovis minu unistuste teekonda bikiinifitnessi lavale toetada.

 

Saime siis Katriniga Kadrioru kohvikus kokku ja vestlesime seal tunnikese nagu vanad sõbrannad. Oli hea suhelda inimesega, kes on siiras, positiivne ja hea auraga. Peale selle veel veetleva välimuse ja hea stiilitunnetusega.

 

Sügismess kasutab professionaalseid modelle, kuid kevadmessiks otsivad nad inspireerivaid inimesi meie endi keskelt. Ja seekord naeratas õnn minule. Rohkem ilumessist ja loost saab lugeda SIIT. Niisiis – mulle pakuti võimalust olla 2017. aasta kevadmessi reklaamnägu. Olin uudist kuuldes väga hästi meelestatud ja võtsin selle võimaluse kohe vastu.

Ikka ja jälle pean tõdema, et modellitöö on raske. Kõigepealt pool päeva tehakse sulle meiki, seejärel paar tunnikest soengut ja siis alles läheb pildistamiseks. Aga ,et seda õiget nurka ja fotot kätte saada, pead veidike end paremale või paar millimeetrit vasakule liigutama. Hea oli aga kõige selle juures see, et klappisin minu kallal töötanud meigikunstniku  ( Arlin Saani ) ja fotograafiga (Kirill Gvozdev ) kenasti ja tundsin end vabalt.

 

Ühtlasi intervjueerib mind “Ilu sõnumil” 12. mail kell 13.00 Zenja Fokin. Loodan seal võitu saada oma lavahirmust, mis võtab mul hääle värisema, keha krampi ja kaitseasendisse. Olete kõik oodatud kuulama ja ärge pange pahaks, kui kinni kiilun.

 

Ja nimelt tänu sellele vahvale võimalusele “Ilu sõnumi” reklaamnägu olla, spondeerivad mind nüüd ka fitness.ee ja fitshop.ee, kellelt on mul treeningriided, spordisaal, treener, poseerimisõpetaja ja toidulisandid. Veel kord suur-suur aitäh teile. Eriline tänu Arnolt Tokkole ja kogu tiimile, kes minuga koostööd teeb.

 

Tõenäoliselt olete juba näinud mind telereklaamides ja Tallinna linnapildis reklaamtahvlitel ja valgusvitriinides ilutsemas. Endalgi tuleb lai naeratus näole iga kord, kui sõidan trenni, kuna just Pärnu maantee ääres näen ennast lausa mitu korda päevas.

 

PS! Kui soovid “Ilu sõnumi” kutset, võta minuga ühendust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga