KODU,  TERVIS & TRENN

Kui võtta päevaks aeg maha

Mõni aeg tagasi käisin laste ja oma tädiga Tartus V-Spas puhkamas. Siin ka väike video tuulispasast, mida teel Tartu kohtasime.

 

V-Spa asub Kvartali viimastel korrustel. Auto sai parkida maaalusesse parklasse, kus ööpäev maksis vaid viis eurot, mis tundub väga mõistlik.

Vanniga Deluxe tuba oli väga hea suurusega, mahutades kenasti kaks täiskasvanut ja kaks last.Enim toas olles meeldis , et magamistoast li võimalik näha vannituppa, kui lapsed vannis olid, kuna üks sein oli klaasist.

Seadsime end kenasti sisse ja otsustasime siis kohe spaas ära käia. Minu suureks üllatuseks oli seal lastele väga palju tegevusi, mis on suureks plussi
ks. Muidugi põrandad on mega libedad, aga no nimetage üks spaa, kus põrandad libedad pole? Keegi võiks välja mõelda mingi vahendi, mis tekitaks näiteks kaitsekihi maha. Asjapulgad, pange pead tööle!

Muideks, kuna ilm oli mega, siis tädi veel autos küsis, et huvitav, kas seal välibassein ka on. Küsisime ja vastati, et on ikka. Reaalsuses oli väljas 6–8 lamamistooli ja mullivann. Noh, ajab asja ära, aga võiks ju olla pisikene bassein, oleks ju mõnusam. Aga no asi on maitses.

 

Spaas on täiesti eraldi saunamaailm (meil oli hinna sees), aga muidu peab juurde ostma saunapääsme, mis ei ole just kõige krõbedam. Saunad olid kõik megad. Enim meeldis kadaka saun – nägi üli stiilne välja. Aga kahjuks avastasime selle poole spaast alles järgmisel hommikul ja seal jäi lustimist väga väheseks, sest keskpäevaks oli vaja juba välja registreerida, kuid spaasse sai sisse alles kell üheksa, mis on veidikene paha. Lootsime varahommikul juba enne hommikusööki ujuma minna, aga meie kurvastuseks oli see suletud. Seega, kui on võimalik, siis muutke seda aega. See oleks kindlasti paljudele meeltmööda, kui spaa oleks seitsmest või kaheksast avatud, nagu enamikes kohtades. Ja kui aus olla, siis oleks pidanud ikka kaks ööd võtma, et nautida kogu mõnusid. Eks teinekord olen jälle targem.

 

Järgmisel päeval käisin mõistagi jõusaalis ka ära. Ütleme nii, et trenni saab tehtud, aga peegleid pole. Natukene kurbnaljakas, mulle ikka meeldib end peeglist vaadata ja jälgida, et kas mu tehnika on korrektne. Pidin olema leidlik ja vaatama oma vähest peegeldust ukse pealt. Sain muidugi tehtud, aga peegliga oleks mõnusam.

Enim meeldis mulle kollektiiv nii hotellis kui ka spaas. Kui tavaliselt väga ei kohta positiivseid ja alati naeratavaid teenindussektori töötajaid, siis seal oli teistmoodi ja see andis väga palju juurde.

Seega südamlik tänu V-Spale meie majutamise eest. Oli meeldiv kogemus ja kindlasti tuleme veel, kui Tartus oleme.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga