ELULINE,  TERVIS & TRENN

Kui tahad olla veel paremas vormis, siis kiirusta!

Kas sa tahad olla heas vormis?

Tavaline kõndimine ei võta sinult raha, aga et muuta see enda jaoks efektiivsemaks, siis on just kepikõnd selleks ideaalne väljund.

Kuidas nii?

Esiteks põletab kepikõnd tavakõnniga võrreldes kuni 77% rohkem kaloreid.

Teiseks BungyPump keppidega kõndides kasutad sa lausa 90% lihastest.

Kolmandaks treenid oma keha vormi ja tugevust samal ajal.

Seega ma leian, et kepikõnd on suurepärane variant neile, kes hoolivad endast ja tunnevad liikumisest rõõmu.

 

Seoses sellega ongi mul sulle üks vinge pakkumine – kuni 31. august kõik BungyPymp kepid koodiga kadrily30 kogunisti 30% soodsamalt. Aga kui oled kiire reageerija ning teed ostu enne 5. augustit, saad peale keppide kingituseks kaasa kanderihma + varukummid!

BungyPump keppe saad soetada e-poest ja kui ei tea täpselt, millist valida, siis kirjuta neile otse ja saad minna proovima, et endale sobilik välja valida.

 

Kuidas teha kepikõndi nii, et see oleks õige:

 

Liikumine kätes, jalgades ja kehas sarnaneb rütmiliselt kiirkõnniga. Kepikõnni ajal vahelduvad vastasjalg ja vastaskäsi rütmiliselt, liikudes ette ja taha. Selleks, et saavutaksid parima treeningutulemuse, on tähtis kohe alguses selgeks õppida kepikõnni rütm ja liikumine. Käte ette ja taha liikumisulatus reguleerib ka sammupikkust. Pärsitud käeliigutused tähendavad ühtlasi pärsitud puusaliikumist ja sammu. Mida pikem kepitõuge, seda pikem samm ja seda jõulisem puusa ja ülakeha rotatsioon. See tagab ulatusliku liikumise, treenides nii kogu keha.

 

Ühtlasi korraldab BungyPump kogu Eestis kõnni-kaasa-ettevõtmisi, seega tasub nende Facebooki-lehel silma peal hoida. Kiirusta, ja saa sinagi imeliste BungyPump keppide omanikuks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga