TERVIS & TRENN

Kõik on võimalik

Manage omale silme ette inimene, kellel on hea füüsiline vorm. Olete te mõelnud, kui palju aega, tahtmist, higi, pisaraid ja lugematuid suutäisi on sellise väljanägemise peale kulunud? Kui palju tahtejõudu ja endaga võitlemist! Ükski asi ei tule niisama. Niisama ei noki inimene nina ka.

 Foto : Siim kinnas

Eelkõige on vaja tahtmist, et asi kätte võtta. Teiseks on vaja tahtejõudu, et hakata seda ellu viima. Kolmandaks –  motivatsioon on sul juba olemas, aga kui see peaks kaduma, tuleta endale meelde, miks üldse alustasid. Nii lihtne see ongi.

Milline on ühe fitness-sportlase elu?

No kui vaadata ennast, siis ma ei ole enam see inimene, kes ma olin kaks aastat tagasi. Ma olen avastanud endas selliseid külgi, millest ma varem teadlik polnud. Ma ei teadnud, et ma olen tugev nii seest kui ka väljast. Ma arvasin, et ma pole suuteline, aga vastupidi, ma olen suuteline palju rohkemaks. Kui ma suudan kolmanda staadiumi vähist rääkida kui mingist nohust, mis on mööduv, siis on kõik võimalik. Või kuidas?

Lihaste kasvatamiseks on vaja toituda, toituda, toituda! Süüa ulme suuri koguseid, et midagi hakkaks arenema naisterahval, aga ega toit pole kõik.

Foto:Siim Kinnas

Siis on vaja treenida, treenida, treenida! Treenida nii, et sellest on kasu ehk anda endast trennis maksimum, mitte teha peegli ees paar selfit ja siis koju minna. À la jälle roheline ristike seinal, sest story sai Instagrami postitatud.

Selleks, et midagi kasvaks, on vaja magada – uni! Uni on meie tervise a ja o. Seega vaadake üle oma ase, kus te magate. Ühtlasi tuletan veel meelde, et Kamjol on endiselt super 30%line soodustus, seega tasub minna nende voodeid proovima. Te ei kahetseks seda valikut.

Miks paljud inimesed loobuvad, kui nad ei saavuta soovitud tulemust? Vastus on lihtne. Ju tegid nad eelnimetatud loetelust midagi valesti. Kas ei jälginud piisavalt oma toitumiskava, ei treeninud piisavalt või ei puhanud end korralikult välja. Terviklahendue teeb ikka kogu kompott kokku.

Seega kui suudan mina, siis miks ei peaks suutma sina?

 

Lõpetuseks ka palju edu tänastele võistlejatele, olete teinud ära niii suure töö!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga