KODU

Kirbukad, e-poed või tava shoping?

Kuidas teie end riietate? Või õigemini, kust teie omale riided ja jalanõud ostate?

Kas käite poes kohapeal või olete internetipoodidest vaimustuses?  Või hoopis kirbukatest?

Mõtlen tihti, et hea on ju poodelda, aga see on meeletu ajakulu. Eriti kui teinekord sealt midagi meelepärast ei leia, ega siis ei viitsigi mõne aja möödudes enam riiulite vahel tuulata. Ma olen sellist tüüpi, et astun poodi sisse, tšekkan valiku üle ja kui hakkab miskit parasjagu silma, siis lähen vaatan lähemalt ja kui ei, siis kiirelt minek. Minuga on äärmiselt mitte-huvitav ostlemas käia, aga ma usun, et meeste vaatenurgast on see ideaalne naisšoping, sest terve poe saad vähem kui ühe tunniga läbi käidud.

Kirbukad on lahedad, aga ma ei oska õigesse kohta minna ega sobrada, pole väga minu teema kahjuks. Hea on käia oma parima sõbrannaga, kes üldjuhul otsib kogu parema saagi meile mõlemale välja. Riided  – Zara
Jalanõud – kingadkotid.ee

Pean tunnistama, et internetipoodide avarustesse eksin ma küll aeg-ajalt ära. Nooo aliexpress.comebay.com, ASOS.com jms. Pärast vastu näppe saamist, kui tellitud kaup pole kohale jõudnud, olen muidugi ettevaatlikumaks muutunud. Või siis, kui on, siis sootuks vales mõõdus, aga pole hullu. Eks see tellimine ole oma lollus ka ju. Ja ega ma ei saa öelda, et see kõikide ostudega nii on olnud, olen ikka mõned päris lahedad eksemplarid isegi saanud.

Kuid mitte kunagi pole ma tellinud jalanõusid. Aga teate, leidsin ühe super laheda e-poe, millest ma pole varem kuulnud ­– kingadkotid.ee.

Uurisin päris mitu päeva ja tuulasin kõik kategooriad läbi ja lisasin järgemööda korvi.  Huvitav on see, et seal on nii brändikaid (Adidas jms) kui ka täiesti tundmatuid, aga hinnad on ka vastavad. Seega, kes ei raatsi palju välja käia, siis no ütlen päris tõsiselt, ostke sealt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jalanõud-kingadkotid.ee

 

Mina sattusin igaljuhul hoogu. Lahe on see, et suurused on seal tõesti üks ühele. Kuigi kaheksast paarist ühed Converseʼi papud jäid ikkagi kahjuks tiba suureks. Peangi mõtlema, mida nende kaunitaridega teha.

Leian, et aja kokku hoidmise mõttes on e-poed ikka väga mõnusad, eriti kui müüjad on usaldusväärsed, kaup kvaliteetne ja hind taskukohane. Mina jätkan kindlasti sealt ostmist. Ma lihtsalt nii-nii vaimustuses. Ja tundub, et kui keegi on riietefriik, siis varsti on minust saamas jalanõudehull.

3 kommentaari

 • k

  kunagi ma tellisin everythingfivepounds.com lehelt palju, jalanõusid, kleite, kampsikuid, jms. jalanõu kas ühe nr suurema varuga või samaga. kuidas kunagi vastavus oli. vahel mõned asjad seisavad, et mõni pilt teha lahedate kingadega ja mõned asjad antud n.ö maalastele ära kui liiga suured või kitsad või ikka ei tahagi kanda. Mõned jalanõud peavad paar hooaega vastu mõned lagunevad kuluvad hulga rutem ära. sportdirectist olen tellinud ka jooksuasju, trenniriideid, mugavaid pükse, tenniseid jms soodsalt.
  viimasel ajal tellin paavlikaltsukas.ee-st asju ning kaup24, mylookis jms tellin veidi kodu, loomadele, enesehooldus, ilutarbeid. väga mugav ja suht soodne.
  olen lasknud ebayst ka mõnda kosmeetika asja tellida vms, või ise tellinud aliexpressist või lightintheboxist. Vahel käin ka humana paari eurode päevadel asju läbi vaatamas. paavlikas ja sendikas olen ka kohal käinud mõned suve päevad ja varem, a nüüd teede ehitus ja sinna kanti peab ringiga minema ja kaua vahele jätnud. Poes võib minna 30-60minutit üldjuhul jääb mulle silma, mida soovin ja sirvin valivalt asju. Kodu-suvekleite, mugavaid stretspusasid, pükse sobivaid ei oska leida alati jne.
  selline saapad.ee leht on ka olemas, a veel tellinud ei ole sealt. Seal ka keskm.soodsalt jalanõusid ja vist saab isegi kohapeal vaatamas käia, kui aeg kokku leppida vms.
  hetkel maal elades on netis jah hulga mugavam osta, samas kui linna minna tuulutama ja postikulu mitte tasuda, saab asjadel järgi käia paavlika väljastuses ja kaup24 väljastuses, et siis mingi osa säästad veel või samas läheb bussisõit, a saab linnas ka tuulutada end või mees toob pakiautomaatidest pakid koju ja ise ei pea kuhugi minema.

 • Jvghj

  Sa oled rumal ja kui alguses oli mul sinust kahju, siis pärast “paksude” postitust lugedes küll enam mitte eriti. Sa vaatad kellelegi peale ja arvad, et tead täpselt, milline inimene on ja kuidas elab. Ülim rumalus ja õelus. Sa ei ole kellestki parem, kui siis halvem.

  • admin

   keegi pole öelnudki, et keegi on halb või hea 🙂
   Kahjuks loed sa ise vaid negatiivset siit välja,minu vaatenurgast see kindlasti nii ei ole. 🙂

   Kahju ei pea kellestki olema,
   loodan, et sul tuleb ilus päev 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga