KODU

Jõulud, kingid, SOODUSTUSED

Mida kinkida jõuludeks?

Iga aasta see stress ja poodides tunglemine. Väidetavalt muidugi rahval ju raha pole, aga kui kuskile kaubanduskeskusse nädala sees päeval üksõik mis kell minna, ei ole vabu parkimiskohtasidki, niisiis ma ei usu seda juttu enam, et raha ei ole. Ja kui ei ole, siis ei ole vaja seda pasundada ka. Kui ära elad ja riided seljas ning toit laual, ju siis ikkagi on raha, et ära elada. Sellest peaks piisama, et olla õnnelik… Või mis? Alati on lihtne vinguda ja viriseda, aga kas see teeb kellegi tuju paremaks? Äkki otsid sa hoopis haletsust või soovid lihtsalt kingituste tegemisest viilida?

Mina leian, et kingituste tegemine on enda vaba valik. Tahad ju teha inimesele rõõmu, aga kahjuks paljudel on selline suhtumine, et oh jõulud, ma ju pean tegema kinke. Rohkem vale see suhtumine olla ei saa! Jõulud on andmise aeg, anna endast lihtsalt niigi palju, et ole lähedastega koos, ole positiivne ja armas inimene, nagu sa oled. Sellest piisabki! Ei ole vaja 100euroseid kinke. Kui tahad kedagi südamest rõõmustada, siis sa teed selle kingi nii või naa, on see siis ühe euro väärtuses või kallim, ei ole vahet. Aga ma ei taha kuulda sellist juttu, et ärme tee kinke, mõttetu, raha pole ja sada häda veel. No kurat, ära tee ja ära hädalda. Kui mina tahan teha rõõmu, siis teen. Ma teengi ju vaid neile, kes on mulle tõeliselt kallid ja tahan neid rõõmustada.

Allpool on siis mõned head mõtted, mida kellelegi kinkida ja mida minagi kingikottidesse pistan.

Näiteks RAAMAT, ükskõik milline ja vastavalt inimtüübile, aga minu lemmik on praegu OTT KIIVIKA – VISA HING. On igaühe enda asi, kas hakata lompi kukkudes virisema või võtta jalad paljaks ja pigistada varvaste vahelt porivorste. Inimesi eristab üksteisest huumorisoon ja eelkõige oskus iseenda üle naerda. Nii ongi, sa kas naerad või nutad. Ott Kiivikas naerab (nagu minagi). See raamat räägib lihastest, sitkusest, piitsast ja präänikust, higist, armastusest, pisaratest, lõputust naerust ja veel kord lihastest.

Veel üks variant on kehahooldus, olgu selleks siis imeliselt keha toitvad HOIA tooted, mõnus kehavaht või kehakoorija.Koodiga detsember -10% soodustust.

 

Kui on kellafriike nagu mina, siis ideaalne kingitus on käekell. Justnimelt Bobo-Bird puidust käekellad, need ju lausa ihkavad kellegi randme kaunistamist. Kasutades SOODUSKOODI: Jõulud, saate –10% .

 

Kui on spordihulle nagu mina, siis head trennijoogid, batoonid ja kõik muu, mis kuulub sinna hulka, saab fitshop.ee-st.

 

 

 

Mis võiks naist veel rohkem rõõmustada, kui kaunis  qudo ehe  ja just selline mänguline, kus on võimalik kivikesi vahetada, sest nii saab sõrmus/käevõru väga kiirelt uue näo. Ja edaspidi saab rõõmu valmistada vaid uue kivikesega. SOODUSKOODI: KADRI15 kasutades saate –15%.

 

 

 

Väga hea idee on kinkida kalender UNISTUSTE AASTA – kalender-märkmik, mida saab endaga igal pool kaasas kanda.Seal on iga päeva kohta erinevad küsimused terve nädala lõikes ja saad ka teha kokkuvõtte. Ja vaadake, milline disain. Valikus on mitu pilti ja kui geniaalne – jälle puit. SOODUSKOODIGA Kadri10 saate –10%.

 

Loodusvägi tooted, just nimed öko. Mis saab olla parem kui suurepärane öko puder hommikusöögi lauale või mõnus kosutav mustsõstra naturaalne mahl? Mina leian , et ei saagi paremat olla. Mis on vinge, et neil on kohe ka kinkekomplektid valmis pandud ja pakendatud, kasutage võimalust. Kasutage SOODUSKOODI : elutäisväge ja saate 5 € soodustust Loodusväe e-poes alates 30 € ostult. 

Igaljuhul tahan ma öelda, et kui te tõesti ei taha kinke teha, ärge tehke , aga ärge keelake teha neid inimestel kes tahavad teha teistele rõõmu.

Kaunist jõuluaega!

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga