Uncategorized

Hoia oma tervist kõikide vahenditega

Tänapäeval on enamus inimesi hakanud teadlikult toituma. Hoiduma valgest suhkrust ja asendama toite vajalikkude  toitainetega. Mis on minu arust väga tore ja ennast armastav käitumine.
Mida tervislikumalt toitud seda paremini  sa end  tunned. Lisaks veel liikumine ja trenn, mis on i’le tordiks.
Isegi oma kiirest elust, leitakse selleks aega. Ja peabki leidma, mida rohkem teed , seda rohkem ju jõuad  – kuldne reegel.
 
Meie keha on meie tempel mida me terve elu endaga kaasas kanname. Pole tervist pole elu. Seega hoia ja armasta ja proovi olla võimalikult looduslähedane.
 
Nimelt öeldakse ka seda, et tampoonid tekitavad vähirakkude teket ja ei ole kehale head, kui neid koguaeg kasutada. 
 
Kas sa teadsid, et …?
Nii tampoone kui hügieenisidemeid pleegitatakse kloriiniga, mille tulemusena eralduvat dioksiini seostatakse rinnavähi, endometrioosi, immunsüsteemi puudulikkusega jne. 
Toksilise oki sündroom on infektsioon, mis tekkie, kui tampon kanda liiga kaua ( no rohkiem kui 8 h) ning mille tulemuseks võib olla halvatus või koguni surm. See võimalus on äärmiselt harv, kuid selgelt tõsine ning vältimist väärt.
 
Nimelt on meil tänapäeval välja mõeldud sellised lahendused mis on looduslähedased ja su kehale paremad, vältimaks tervise riske.
IMG-2298
OrganiCup-iga säästad raha enda jaoks ning ressurrsse planeedi jaoks. Ei teki olukorda, kui kord kuus midagi algab ja pole käepärast kohe võtta tampoone, siis organiccupi, saab korduvalt kasutada – hea lihtne ja mugav.  Mõtle, milliseid jäätmeid toodavad hügieenisidemed ja tampoonid. Keskmine naine kasutab elu jooksul umbes 11 000 sidet või tampooni , aga usun , et mõni veel rohkem.
 
Miks on OrganiCup parem kui tampoon?
OrganiCup on allergiavabast silikoonist valmistatud menstruaalanum.  Ühesõnaga vaba kõigest, mis ei kuulu sinu kehasse ega tee sulle kahju.
Kui pole veel proovinud , siis tee seda kindlasti – keha tänab sind.
Mis veel parem!!
Antud hetkel on 16.04 – 23.04 vahemikus  HyperRimides kampaania raames OrganicCupsid soodushinnaga.
 
Pole veel kuulnud kedagi ütlemas, et see talle ei sobi.
Seega kui sa ei proovi, siis sa ei saagi teada.
 
Seega tõtta ostma ja säästa end kemikaalidest ja säästa loodust.
Hea mugav lahendus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga