TERVIS & TRENN

Aeg endale

Pealt näha elujõuline ja rõõmsameelne tütarlaps.

Kena, sale ja alati positiivne.

Tahtis ka tema hakata käima trennis , et saada seda , oma enda aega , aega iseendale , pere ja laste kõrvalt.

Päevad kus Ta sai trenni, need olid imelised.Möödusid päevad , nädalad ja juba paar kuud , kus hakkas muret tegema kehakaal , et on langenud lausa 4kg.

Mõtles , et oleks aeg minna arstile – ehk oskavad nõu anda.

Päev arsti ukse taga, tundus täpselt samasugune nagu igapäev.

Sisse astudes ei osanud Ta iial arvata , et võiks olla pistmist millegi tõsisema asjaga.

Rääkides arstile oma loo , võttis arst vajalikud analüüsid ja saatis dermatoloogi vastuvõtule, et vaadata kehal ühte sünnimärki seljal, mis oli sinna tekkinud ( umbes 3a tagasi ) süsimusta kuid sama väikse kui nõelapeana ja kasvanud viimase aastaga suureks ja kärnaliseks muidugi seda ju ise Ta ei teadnud ( selleks ju sõbrannad ongi , kes teavad teineteist läbi ja lõhki, ka märkavad uusi sünnimärke).

Oli saabunud päev 29.02 dermatoloogi vastuvõtule. Rõõmsalt  ja pooleldi lauldes ukse vahelt sisse tormates  paluti võtta riidest lahti , Tema sellepeale * EI , Ei ma tulin vaid ühte sünnimärki näiatama *, arst hakkas naerma, no näidake , aga vaatame ikka Teid tervenisti läbi. Tõmbas siis Ta selja paljaks, hakkas arst vaatama, kutsus koheselt veel ühe arsti ja tema omakorda järgmise.

Kuidas Teie end tunneksite ? Hmm, huvitav kas on see hea või halb , et kari arste uurivad mind..

Vaatavad siis nad kõik talle otsa ja ütlevad , et me kirjutame Teile välja Cito saatekirja (kiirsaatekiri ) ja pange kohe kirurgile aeg, Dr.Terase juurde , otsekohe!!!

Rõõmus ja optimistlik tüdruk oli täiesti segaduses , et mis asi see Melanoma veel on , mis on saatekirja Regionaalhaiglasse ja pani omale aja kirugile Dr. Terase juurde.

Hetke soovitus on vaid, et minge ja käige aktiivselt kontrollis, et ei peaks sellist lauset kuulma arstilt !

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga