TERVIS & TRENN

Kõik liigub paremuse poole

Viimasel ajal on juhtunud nii palju häid asju. Nimelt kuna olen Ilumessi reklaamnägu ja kuna sel aastal on seal ka olemas fitness nurk  siis soovib minu teekonda bikinifitnessis toetada fitness.ee ja fitshop.ee. Lähemalt olen saanud omale mega laheda uue treeneri Peep Reinarti, kellega koos vaatasime eelmised kavad üle ja tegime päris suure korrektuuri. Eks näis, mis juhtuma hakkab.
Peale selle vaatas Eleri Õisma mu toitumise üle ja tegime sealgi palju muudatusi. Muide, suhkur ja piim on mulle nüüdsest välistatud, kuna vähk ju toitub suhkrust. Ühtlasi hakkab Eleri tulevikus mulle poseerimistunde andma.

 

                                     

                                                                                                Eleri ja Peep

Nii palju, kui mina nendega kokku puutunud olen, on nad oma töös meeletult täpsed, et kui öeldakse, et teen kava homseks valmis, siis nii ongi ja saadki selle kätte, mitte ei pea ise küsima minema. Nad on ääretult vabad, positiivsed ning heas mõttes lihtsad inimesed ja igal hetkel olemas.  Siiralt hea meel on nendega koostööd teha.
Ja peale kõige eelneva vahetan veel klubi ka, kolides vaikselt üle Spartasse. Mis on jällegi palju meeldivam, sest seal on kohal tõelised oma ala armastajad ehk siis sportlased. See annab mulle veel rohkem indu juurde. Kuigi ma mõtlen alati ,et võistlen vaid iseendaga.

Täna hommikul oli hea olukord. Viisime Karliga (pisema poisiga) Hansu (suurema) kenasti kooli. Koju tagasi jõudes ja putru keetes, hakkab Karl siis minuga jutustama.

Karl: “Emme, sööme palju putru!”
Emme: “Ikka sööme, siis kasvame suureks ja tugevaks!”
Karl: “Mhmm, nagu emme.”
Emme: (Naer) “Okei, kallis tee nüüd suu lahti, lennuk lendab.” (Nii ta nõudis minult kaks kaussi putru. Pärast pudru söömist tuli lause.
Karl: “Ja nüüd trenni, Karl lastetuppa ja emme trenni. Lähme juba.”
Emme: “Einoh, lähme siis !”

Tundub, et lapsed juba teavad, mis on õige.

Tunnen, et energia on taas leidnud tee minuni, jõuan palju rohkem ja tahtmist on ka kuidagi meeletult rohkem. Usun, et selles mängib oma rolli  uus kava, sest keha pole enam nii koormatud. Naudin ikka meeletult trenni tegemist… Kujutan ette, et kõrvaltvaatajana mõeldakse küll, et mida see tüdruk küll mõtleb, et kogu aeg nägu naerul on? Ning lõpetuseks väike video taas mu trennist.Kui tihti käite teie trennis? Kas olete motiveeritud? Kui tihti muudate oma treeningukavasid?

 

2 kommentaari

  • Federline

    Jõudu ja jaksu!

    Need trenni videod ei lae mul väga hästi, aga see suvine jutuvideo töötab ilusti. Kas nad on erinevatesse kohtadesse üles laetud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga