ELULINE

Parginõmme Allee

Käisin  vaatamas oma naaber-arendust Parginõmme A

lleed, kuhu mai lõpuks valmivad ridaelamud, paarismajad ja on saadaval krundid.

Tallinna südamest vaid 25minutilise autosõidu kaugusel oled jõudnud koju. Oma kodutänavasse sisse keerates tervitab sind rohelus, park, loodus. Siin on väike ühtne kogukond, kus kõik detailid on läbi mõeldud, loomaks terviklikku elukeskkonda. Sinu kõrval pole mitte ainult naabrid, vaid ka sinu sõbrad. Siin saavad tõeks lapsepõlveunistused ning pannakse algus uutele seiklustele. Pargist kuuled laste kilkeid ning spordiplatsil hoiavad vanemad end noorena. Ridaelamuboksid, paarismajad ning eramud saavad siin ühtseks tervikuks. Kõik see moodustab Parginõmme A

llee.

Olen alati olnud seda meelt, et Laagris on mõnus elada. Linn on lähedal ja kõik käe-jala juures. On ikka kodune koht küll. Mul on hea meel, et elan siin, ja tore, et kerkib nii vahvaid elurajoone. Soovitan heita pilk peale, kes on kodu otsimas. Domus Kinnisvara vahendab neid ja on ka arendaja antud arendusel! Kusjuures vaid mõni ridaelamu on veel vaba – lähevad nagu soojad saiad.

Ühtlasi kohtasin täna seal kohapeal huvitavaid Eesti brände, nagu Pulk, Önwall, Studio Karm en Saat,SU valgus ,  Formed Stories, Woolish,Domus kinnisvara. Uskumatu, kui andekad on Eesti inimesed, müts maha. Kahjuks kõik polnud oma brände tutvustama tulnud, aga nende tooted sai näha. Aga seevastu oli suurepärane rõõm tutvuda kohalolijatega ja teada saada, kust on nende idee alguse saanud ja mis neid ajendas.

PULK moodulmööbel on lihtne ja multifunktsionaalne lahendus erisugustesse keskkondadesse. PULK moodul on viimistletud vineerist taustaplaat, millesse on freesitud pesad. Pesadesse on võimalik kinnitada kandepulki, millele saab paigaldada komplekti kuuluvaid riiuleid ja kappe. PULK moodul lähtub põhimõttest „Loo Ise“, kus üks moodul on kui mänguväli, mille ulatuses saab riiuleid ja kappe lihtsalt ümber paigutada. Mänguvälja on võimalik suurendada teiste moodulite toel, kattes kasvõi terve seina.Mis arvate, kas mu mõtted hakkasid tööle, et kuidas ja mismoodi saaksin seda oma kodus ära kasutada, muidugi! Hea, et mul nii hea kujutlusvõime ka on.

Önwall teeb väärispuidust mosaiikplaate. Keskkonnasõbralikkuse huvides kasutavad nad võimalikult palju puidutööstuse ülejääke, mis on minu arust ülitore ja lahe lahendus. Super ideid, kuhu ja kuidas neid plaate panna, on nii palju. Kes tahab tervet seina, kes vaid maali seina – valik sinu. Lihtsalt imeline.

Igaljuhul ma olen nendest toodetest nii lummatud ja muidugi sellest kinnisvaraarendusest samuti. Kahjuks on meil juba oma kodu ostetud, aga lausa lust, et selliseid vahvaid maju kodukanti ehitatakse. Seega kiiremad, ootan teid endale naabriks!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga